Hvězdy pro legendy

Program

Program akce Hvězdy pro legendy

centrální kurt Štvanice, Praha, VSTUP ZDARMA

19.- 20.6.2017   Házenkářský maraton, více informací zde

21.6.2017           Hlavní program Hvězdy pro legendy:

 

1115

Wheelchair handball

Házená je sport, který je otevřený a nediskriminuje. Přijďte se osobně seznámit s verzí házené určené pro vozíčkáře, která se již také stala vrcholovým sportem.

1200

Házenkářské naděje 2017

Štvanice nebude patřit jen legendám české házené nebo hvězdám současnosti. V rámci celodenního programu na Štvanici vyvrcholí medailovými zápasy také turnaj dvanácti krajských výběrů mladých házenkářů. Naděje české házené, možná i její budoucí legendy!

1330

Walking handball

Myslíte, že dynamika házené a její kontaktní charakter nejdou ruku v ruce s rostoucím věkem či menší fyzickou zdatností? Seznamte se s verzí handballu, která otevírá náš sport všem zájemcům.

1430

Zápas osobností

Herci, zpěváci a slavní sportovci z odvětví, často nikterak nesouvisejících s míčovými sporty. Jak si povedou na házenkářském hřišti? O zábavu a známé tváře jistě nouze nebude!

1600

Výběr ČR/SVK vs Výběr světa
exhibiční utkání žen

Exhibiční utkání plné ženského půvabu a hvězd světové házené. Za vším v téhle exhibici hledej ženu!

1815

Výběr ČR/SVK vs Výběr světa
exhibiční utkání mužů

Trenéři z nejpovolanějších - legendární Claude Onesta a bouřlivák Alfred Gíslason plus výběr český a slovenských házenkářů, čelící sestavě olympijských vítězů, mistrů světa a evropských šampiónů. Takovou koncentraci hvězd Praha nezažila od MS 1990!